O firmě Miloše Slavíka

Sháníte kvalitní stavební firmu, která Vám umožní realizovat Vaše stavební vize v maximální kvalitě a s použitím moderních technologií? Ve společnosti ELMI, dodáváme kvalitní stavební práce zákazníkům po celých středních Čechách už téměř pětadvacet let. Stavíme na bohatých zkušenostech a díky tomu dokážeme pokaždé nabídnout poctivě zpracovaný výsledek, kterýs Vámi vydrží dlouhá léta.

Chceme, aby naše stavby přesně odrážely Vaše představy jak z estetického hlediska, tak z hlediska jejich využití, a proto při své práci dbáme i na ty nejmenší detaily. Ať u od nás budete chtít kompletně postavit novou zděnou či dřevostavbu, realizovat elektroinstalace, hromosvody, přípojky, fasády, ploty nebo rekonstruovat Váš starý rodinný dům, vždy pečlivě vyslechneme všechny Vaše požadavky a dáme si záležet na tom, abychom je dokonale uspokojili.

Jaké konkrétní služby Vám ve společnosti ELMI dokážeme nabídnout?

  • Zabýváme realizací dřevostaveb. Naše dřevostavby nabízejí kvalitní, komfortní bydlení, které zároveň šetří životní prostředí a nabízí nenapodobitelnou atmosféru poskytovanou přírodním materiálem. K dispozici máme širokou škálu typových projektů, mezi kterými budete mít možnost vybrat si ten, který Vám bude maximálně vyhovovat. Typové projekty je samozřejmě možné upravovat podle Vašich potřeb, ať už jde o způsob vytápění nebo třeba velikost oken. Dřevostavby realizujeme také na základě individuálních projektů.

  • Své služby nabízíme i klientům, kteří upřednostňují tradiční zděné stavby. Soustředíme se především na stavbu domů na klíč podle typových projektů, zvládneme ale i rekonstrukce domů nebo dílčí stavební práce.

  • Jednou ze stěžejních součástí naší nabídky jsou realizace a rekonstrukce fasád domů. Kromě standardních typů fasádních úprav nabízíme také difúzně otevřené úpravy povrchů.

Náš tým

Miloš Slavík

Jednatel, majitel, technik

Lukáš Slavík

Rozpočty a kalkulace

Romana Slavíková

Fakturace a smlouvy