Kontakty

Chystáte se pořídit si vlastní zděnou či dřevostavbu nebo potřebujete realizovat elektroinstalaci? Ve společnosti Elmi.cz nabízíme svým zákazníkům komplexní služby v oblasti stavebnictví a servis na míru rádi poskytneme i Vám, ať už jste kdekoli ve středních Čechách. Všechny Vaše dotazy a objednávky přijímáme na následujících kontaktních spojeních.

Elmi.cz           
Miloš Slavík
IČ: 45870250

Adresa:
K Horce 219
251 62 Louňovice

Telefon:
776 284 252

E-mail:
milos.slavik@email.cz

Web:
www.elmi.cz

Pokud se chystáte stavět, proč si nevybrat profesionálního partnera s pětadvaceti lety zkušeností? Ve společnosti Elmi.cz jsme Vám neustále k dispozici a usilujeme o to, abyste od nás pokaždé dostávali jen ten nejlepší servis. Věříme, že s našimi službami budete spokojeni!

Kde nás najdete ve středních Čechách

Pokud jste se rozhodli postavit sobě a své rodině nový domov nebo potřebujete rekonstruovat své firemní sídlo, jsme Vám ve společnosti Elmi.cz kdykoli k dispozici. Své klienty si nacházíme po celém Středočeském kraji a především pak v okolí Říčan, Českého Brodu nebo Prahy. Kamkoli ve středních Čechách rádi přijedeme až za Vámi – stačí nám zavolat a poptat naše služby. Pokud byste se však na detailech naší spolupráce rádi domluvili osobně, můžete nás navštívit také v našem sídle. Najdete je v Louňovicích, malé obci v okrese Praha-východ. Za pár minut se k nám dostanete z Kostelce nad Černými lesy nebo Říčan, do půl hodiny trvá cesta z Českého Brodu. Přímo v Louňovicích nás najdete v ulici K Horce 219, uprostřed louňovického satelitního městečka a sotva 400 m od hlavní komunikace, která obec protíná. Do Louňovic se dostanete také autobusem – každý den sem jezdí několik linek z pražských Hajů, Říčan, Kutné Hory a dalších míst v celém Středočeském kraji. Od autobusové zastávky II. hráz k nám dojdete za pět minut. Protože naše společnost nemá pevné provozní hodiny a většinu času trávíme přímo u našich zákazníků, prosíme Vás před Vaší návštěvou o předchozí telefonickou dohodu. Přejeme příjemnou cestu a těšíme se na osobní setkání s Vámi!